REGISTROVANÍ ČLENOVIA - REGISTER FO - ŠPORTOVCI

Filtre

Všetky záznamy: 409, zobrazené: 1-50
Registračné čísloMenoPriezviskoDátum narodenia Doručovacia adresaE-mail
1 518/2016-10-27 Csaba Andrássy 05.12.1970 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava sarkozi.tibor2@gmail.com
2 255/2015-12-14 Samuel Andrejčík 10.09.1996 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava samuel.andrejcik@gmail.com
3 54/2015-10-06 František Antony 19.11.1989 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava pasak111@azet.sk
4 496/2016-05-16 Marek Ardamica 11.09.1999 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava marekardamica5@gmail.com
5 452/2016-02-24 Michal Babeľa 14.12.1978 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava babela.michal@gmail.com
6 194/2015-12-01 Lukáš Baláži 10.07.1989 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava lukas.balazi@gmail.com
7 197/2015-12-01 Michaela Balcová 30.05.1995 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava michaela305@gmail.com
8 156/2015-10-06 Vladimír Ballai 06.08.1966 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava vladimir.ballai@gmail.com
9 687/2018-12-27 Filip Balogh 03.03.2002 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava gabrielbalogh@gmail.com
10 65/2015-10-15 Martin Barbierik 26.01.1983 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava mbarbierik@gmail.com
11 283/2015-12-15 Miloslav Bardiovský 16.09.1959 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava milos.oskar@gmail.com
12 558/2017-07-27 Štefan Bartek 08.04.2000 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava gastrolux@netax.sk
13 384/2015-12-30 Ján Bartík 06.06.1968 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava capla4@sztps.sk
14 63/2015-10-06 Mária Bartošová 18.01.1961 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava bartosova.m@azet.sk
15 38/2015-12-15 Martin Batka 11.11.2005 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava martin.batka1@gmail.com
16 492/2016-05-16 Štefan Belák 11.05.1953 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava steveb@t-zones.sk
17 736/2019-08-20 Jozef Benč 01.08.1972 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava jozef.benc01@gmail.com
18 73/2015-12-14 Martin Benčat 05.05.1975 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava martin.bencat@gmail.com
19 132/2015-12-16 Miroslav Benko 06.11.1967 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava miroslavbenko@pobox.sk
20 519/2016-11-02 Martin Bernadič 23.12.1980 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava mattko0111@gmail.com
21 424/2016-01-22 Roman Bertok 04.11.1991 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava jurek.ondrej@gmail.com
22 355/2015-12-24 Ján Bezecný 13.06.1955 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava jbezecny@centrum.sk
23 329/2015-12-18 Stanislav Biath 03.11.1979 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava biath.stanislav@gmail.com
24 82/2015-12-14 Miroslav Bielak 23.11.1980 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava miro.bielak@gmail.com
25 427/2016-01-22 Lenka Bílá 29.09.1991 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava nema2@nema.com
26 74/2015-10-06 Miroslava Bílková 08.07.1980 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava bilkovamiroslava@gmail.com
27 358/2015-12-24 Erik Birkuš 09.05.1999 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava lubirkusova@gmail.com
28 332/2015-12-18 Ľubomíra Bissová 26.05.1958 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava lubbiss@post.sk
29 369/2015-12-31 Ladislav Bočkor 14.05.1964 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava laco.bockor@centrum.sk
30 610/2018-02-05 Peter Bodo 28.10.1962 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava peterbodo1@hotmail.com
31 393/2015-12-31 Lukáš Bogdan 07.12.1991 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava bogdan.mbx@gmail.com
32 531/2017-02-23 Michal Breznay 02.07.1992 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava rytmus1217@azet.sk
33 103/2015-10-06 Ján Brisuda 10.06.1955 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava brisuda1955@gmail.com
34 374/2015-12-29 Andrej Brodňan 22.06.1990 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava brodnanandrej@gmail.com
35 224/2015-12-10 Igor Brunner 08.04.1985 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava igorbrunner@gmail.com
36 166/2015-11-02 Marek Brutvan 14.08.1972 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava mbrutvan@yahoo.co.uk
37 511/2016-06-20 Viera Bučkuliaková 04.04.1966 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava buckuliakovaviera@gmail.com
38 719/2019-04-16 Ján Bulon 06.05.1967 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava janbulon67@gmail.com
39 195/2015-12-01 Martin Burian 26.08.1989 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava martin.burian@gmail.com
40 189/2015-12-01 Adam Burianek 21.11.1992 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava adam.burianek@gmail.com
41 525/2017-01-20 Jakub Cibula 19.05.1989 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava kubocibula@gmail.com
42 690/2019-01-11 Paulína Cigániková 17.07.2004 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava hrmovae@gmail.com
43 345/2015-12-22 Peter Cina 02.10.1963 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava peter45c@post.sk
44 386/2015-12-30 Richard Csejtey 25.07.1979 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava richard.csejtey@gmail.com
45 153/2015-10-06 Gabriel Csémy 25.08.1981 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava gabriel.csemy@gmail.com
46 747/2019-10-09 Júlia Czuczová 25.03.1965 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava stmp1@zoznam.sk
47 344/2015-12-22 Bohuš Čabák 29.05.1956 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava bohuscabak@azet.sk
48 41/2015-12-15 Adrian Čeh 04.04.2006 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava zolceh78@gmail.com
49 418/2016-01-14 Ladislav Čeliga 20.04.1974 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava agnesac7@gmail.com
50 740/2019-08-22 Martina Čerňanská 25.11.1982 SZTPŠ, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava cernanskamartina@gmail.com

© Copyright 2016 - 2019 Slovenský zväz telesne postihnutých športovcov

Top